ATT GOLD OPEN GOLF TOUR - STARTOVNÍ LISTINA V DETAILU TURNAJE JAKO PŘÍLOHA !

Základní údaje
Zahájení: 17.05.2019 v 10:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Mladá Boleslav
Podmínky turnaje
Platný hcp a dovršený věk 20 let. Hraje se podle platných pravidel ČGF a místních pravidel hřiště.Podrobné Propozice tour naleznete zde v příloze. Turnaj je veřejnou a veřejně přístupnou akcí. Účastník turnaje svým přihlášením souhlasí s pořizováním fotografií během konání turnaje (včetně přiměřené doby před a po) a s jejich následnou veřejnou publikací na stránkách www.attgolftour.cz a další publikací v časopise. V případě, že účastník turnaje nesouhlasí s uveřejněním pořízených materiálů na nichž je zachycen, nahlásí tak organizátorům turnaje při placení startovného. Hraje se podle platných pravidel ČGF a místních pravidel hřištěHraje se podle platných pravidel ČGF a místních pravidel hřiště.
Další informace
Popis: I v letošním roce pořádáme naše turnaje pod hlavičkou našeho hlavního partnera - spol.ATT INVESTMENTS CZ SK, která je profesionálem na finančně komoditních trzích.Jako každý rok, i letos bude po celou dobu tour probíhat soutěž o nejlepšího golfistu a golfistku našich turnajů, každý z nich získá týdenní letecký zájezd do tureckého Beleku v říjnu 2019. Podmínky této soutěže naleznete v přiložených Propozicích tour. Hodnotímez 8 celkových turnajů 4 nejlepší výsledky. Tuto cenu pro nejlepšího golfistu a golfistku nám věnuje již tradičně CK Snail Travel International. Naše turnaje jsou pořádány jako "fee" turnaje již od roku 2003. Za tuto dobu již odehrálo naše turnaje několik tisíc golfistů.
Přihlášení: Prosíme o vyplnění přihlášky na www.attgolftour.cz, kde si v sekci přihlášení můžete vyplnit přihlášky na tento stávající a nebo i ostatní turnaje. Případné dotazy prosím na tel. 737 287 288 - Marcela Chrpová, mail: chrpova@golflady.cz.
Způsob startu: Postupný start z jamky č. 1 od 10.00 hod. Startovní listina bude zveřejněna ve čtvrtek 16.5. v 15.00 hodin. Hráči startují ve vypsaných kategoriích - muži odpaliště žlutá a ženy odpaliště červená. Buggy jsou v našich turnajích povoleny. Požadavky na sestavení flightů posílejte prosím na chrpova@golflady.cz do 15.5.2019.
Vítězství: I letos jsme připravili dvojí losování v tombole - hned ráno při registraci dostane hráč lístek s číslem - cena bude vylosována po dojití všech hráčů. . Další losování proběhne po vyhlášení vítězů formou losování TOMBOLY ZE SCORE CARD všech přítomných hráčů. Výherci v tombole se mohou těšit na krásné ceny (vouchery na ubytování a pod.) .Vyhrát u nás může opravdu každý ! Hodnotné a krásné ceny od našich partnerů vyhrávají v každém našem turnaji hráči ve všech třech hlavních kategoriích. V poslední kategorii 37 - 54 se bude vyhodnocovat cenou jen první místo a to z toho důvodu, že již dlouho dobu je tato kategorie velmi málo obsazována, hráči většinou hned po prvních turnajích přecházejí do nižších kategorií.
Ceny: Partneři turnaje a ceny : • ATT INVESTMENTS CZ SE – ceny pro vítěze • SNAIL TRAVEL – týdenní pobyt v Turecku pro vítěze a vítězku tour . SERVIS 24 - pro umístěné v kategoriích roční pronájem (v hodnotě 13 tis.Kč) bezpečnostní schránky v centru Prahy zdarma na celý rok ! HOP ARENA - vstupy do areny v Čestlicích pro celou rodinu . WATERDROP - dárková balení vitaminů do vody • EINSTEIN English - vouchery na výuku zvoleného jazyka • LEONARDO - dárkové sady sklenic • Golfové zboží, míče, oblečení a mnoho dalších hodnotných cen od našich partnerů ..
Úhrada nákladů: Platba možná pouze v hotovosti, platební karty nebudou akceptovány
Stravování: Snídaně, svačina do bagu, po hře oběd. V průběhu hry můžete ochutnat skvělou zmrzlinu Rolls Bros, která bude připravována přímo před vámi a také budeme mít již tradiční doping portského a whisky. Po celý den se o náš pitný režim bude starat minerální voda ŠUMAVSKÝ PRAMEN
Poplatky: 1.800,- (fee, občerstvení, startovné) Hráči GC Mladá Boleslav, ČGK v limitu a ostatní s platnými vouchery nebo předplaceným fee 700,- Kč (občerstvení, startovné)
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
0 – 16 StablefordAnoAno
16,1-26StablefordAnoAno
26,1-36StablefordAnoAno
37-54StablefordAnoAno
MUŽI BTTO 0-54StablefordNeNe
ŽENY BTTO HCP 0-54StablefordNeNe
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
YELLOW+9,0540100M
RED+9,0540100F

1.5.7164.23446, 13.08.2019 13:01 , počet registrovaných uživatelů : 56359