"Alfík"- Texas dvojic

Základní údaje
Zahájení: 20.04.2019 v 9:30
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Alfrédov
Podmínky turnaje
Hraje se podle pravidel golfu a místních pravidel GCAL, Použití golfových autíček je povoleno pouze ze zdravotních důvodů.
Další informace
Popis: Hráči hrají každý svým míčem. Každý z dvojice odehraje první ránu z odpaliště a partneři si určí, kterým z míčů je pro ně výhodnější pokračovat ve hře. Označí místo, ze kterého následně odehrají své druhé rány. Partneři si opět určí, kterým z míčů je pro ně výhodnější pokračovat ve hře a místo označí. Následně odehrají své třetí rány. Takto pokračují až do jamky. Dvojice zapisuje počet ran, kterými byl míč dohrán do jamky. Při hře je povoleno: - hrát v libovolném pořadí nejenom na odpališti, ale i při jakékoliv jiné ráně - umisťovat míče všech hráčů a to i při hře z trestných oblastí a bankrů (pokud k této situaci vůbec dojde). Míče se umisťují co nejblíže původní pozici míče, ne blíže jamce - na jamkovišti umístí hráči markovátko bokem od zvoleného míče do vzdálenosti jedné hlavy pateru a proti markovátku pak umístí míče při patování
Přihlášení: Přes server ČGF nebo recepci GCAL tel.: 725 404 996
Způsob startu: 9:30 Zahájení sezóny 2019, losování dvojic (nebo i skupin) na jamky, 9:45 Rozhod hráčů na jamky, 10:00 Kanón start,
Vítězství: Brutto: Nejnižší počet ran dvojice dosažený na hřišti. Netto: Nejnižší počet netto ran. Výsledný počet netto ran dvojice se vypočte odečtením herního HCP dvojice od brutto výsledku. Herní HCP dvojice se počítá jako 1/3 součtu aktuálních HCP hráčů dvojice. Maximální HCP pro výpočet je 36, což znamená, že hráči s vyšším HCP než 36 obdrží pro účel tohoto turnaje HCP 36.
Ceny: Ceny pro vítěznou dvojici s nejnižším počtem ran brutto. Ceny pro prvních pět dvojic s nejnižším počtem ran netto. Pozn: Vítězná dvojice brutto obdrží pouze jednu cenu. V případě, že se tato dvojice umístí na některém z prvních pěti hodnocených míst netto, cenu obdrží dvojice, která si hru nejvíce užila a dosáhla tedy nejvyššího počtu ran brutto.
Úhrada nákladů: Green fee je 800,- Kč Vklad (startovné) je 300,-Kč
Stravování: Pro hráče bude připraveno občerstvení do bagu a oběd po hře
Poplatky: FEE lze platit i kartou. Startovné pouze v hotovosti.
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
Společná 0-54Na rányNeNe
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
RED+9,0540100F
YELLOW+9,0540100M

1.5.7096.31655, 06.06.2019 17:35 , počet registrovaných uživatelů : 55005