HEZKÁ HRA 2019 s GOLF HOUSE - S GRILOVÁNÍM PO TURNAJI

Základní údaje
Zahájení: 18.05.2019 v 9:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Molitorov
Podmínky turnaje
Jednotlivé turnaje Hezké hry jsou hodnoceny samostatně dle pravidel golfu R&A a místních pravidel. Hraje se systémem stableford na úpravu HCP. Používání schválených měřících přístrojů je povoleno. Nutno dodržovat tempo hry. Důležité: Na turnajích Hezké hry jste pojištěni proti úrazu a případným způsobeným škodám u pojišťovny Allianz až do výše 2 miliónů. Svou účastí hráči souhlasí s podmínkami, tak jak jsou zveřejněny na www.hezkahra.cz v sekci pravidel. Všichni přihlášení do 13.5. budou zařazeni do tomboly o zajímavé ceny.
Další informace
Popis: Hezká hra je otevřená série turnajů pro všechny amatérské hráče, kdy se výsledky jednotlivých turnajů započítávají do celoročního žebříčku. V závěru sezóny následuje finálová série turnajů o konečné umístění a atraktivní ceny. Hezká hra nabízí velké množství dalších soutěží : Nejlepší žena, Vyzrálý šampión, Florida Challenge, hendikepové kategorie a další. Přesné podmínky a další informace na www.hezkahra.cz.
Přihlášení: server ČGF, nebo na www.hezkahra.cz , případně na tel: 603 822 156
Způsob startu: postupný start z jamky č.1 dle startovní listiny, která bude k dispozici 17.5. od 20.00hodin na www.hezkahra.cz, v sekci startovní listiny, startovní časy od 9:00 hod.
Vítězství: Celoroční vítěz Hezké hry obdrží golfový zájezd do zahraničí. Další hráči v pořadí obdrží hodnotné ceny od partnerů. Dále odměníme nejlepší ženy, vyzrálé šampióny, nejlepší hráče Floridy Challenge, vyhlašujeme tři nejlepší ve čtyřech hendikepových kategoriích a mnoho dalších jedinečných soutěží. Kompletní seznam a systém hodnocení na www.hezkahra.cz
Ceny: Vítězové jednotlivých kategorií na turnajích získávají originální ražené mince v dřevěných plaketách, první tři v kategoriích zlatá, stříbrná, bronzová a vítěz kategorie zelená obdrží skvělá portugalská vína, míčky, poukázky na odběr zboží u vybraných partnerů, golfové potřeby a mnohé další. Na každém turnaji longest drive muži – ženy, nearest na každém tříparu s vlastním výběrem ceny, Hole in one na všech jamkách o tři volná fee na další turnaje HH, Sniper Hezké hry, tipovačka na vlastní výsledek, cena útěchy a další originální odměny. Na MAJOR turnaji navíc vyhlašujeme celkového vítěze v součtu brutto + netto. V případě neúčasti hráče při vyhlášení výsledků turnaje se nepřebrané ceny zařazují do tomboly, nebo se posouvají pořadím.
Úhrada nákladů: platba pouze hotově při registraci
Stravování: bohaté občerstvení do bagu, chuťovky po devítce, grilovačka po turnaji
Poplatky: Kompletní cena 900,- Kč. V ceně je bohaté občerstvení do bagu + pití, svačinka po devítce, grilování po hře, turnajový servis, zapsání výsledku, marshal, rozhodčí, organizace turnaje, hodnotné ceny, vložené soutěže, cena útěchy, vyhlášení výsledků. Členové klubu platí pouze startovné 500,- a volná hra v limitu platí pouze startovné 500,- Kč +100,-Kč za zapsání výsledku
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
ZLATÁ 0-11,0StablefordAnoAno
STŘÍBRNÁ 11,1- 18StablefordAnoAno
BRONZOVÁ 18,1-30StablefordAnoAno
ZELENÁ 30,1-54StablefordAnoAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
RED+9,0540100F
YELLOW11,1540100M
WHITE011,00100M

1.5.7129.28526, 09.07.2019 15:50 , počet registrovaných uživatelů : 55481