HEZKÁ HRA 2019 - TURNAJ PŘESUNUT NA 1.9.!!!

Základní údaje
Zahájení: 13.07.2019 v 9:30
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Čertovo Břemeno
Podmínky turnaje
Jednotlivé turnaje Hezké hry jsou hodnoceny samostatně dle pravidel golfu R&A a místních pravidel. Hraje se systémem stableford na úpravu HCP. Používání schválených měřících přístrojů je povoleno. Nutno dodržovat tempo hry. Na turnajích Hezké hry jste pojištěni proti úrazu a případným způsobeným škodám u pojišťovny Allianz až do výše 2 miliónů. Svou účastí hráči souhlasí s podmínkami, tak jak jsou zveřejněny na www.hezkahra.cz v sekci pravidel. Všichni přihlášení do 8.7. budou zařazeni do tomboly o zajímavé ceny. Kategorie mohou být před startem turnaje upraveny tak, aby bylo dosaženo rovnoměrného hráčského zastoupení ve všech vypsaných. Požadavky na flighty posílejte na info@hezkahra.cz, nejpozději dvě hodiny před uzávěrkou přihlášek. Buggy povoleny po domluvě s promotérem.
Další informace
Popis: Hezká hra je otevřená série turnajů pro všechny amatérské hráče, kdy se výsledky jednotlivých turnajů započítávají do celoročního žebříčku. V závěru sezóny následuje finálová série turnajů o konečné umístění a atraktivní ceny. Hezká hra nabízí velké množství dalších soutěží : Nejlepší žena, Vyzrálý šampión, Florida Challenge, hendikepové kategorie a další. Přesné podmínky a další informace na www.hezkahra.cz.
Přihlášení: na cgf.cz, případně www.hezkahra.cz, nebo na tel: 603 822 156.
Způsob startu: postupný start z jamky č.1 dle startovní listiny, která bude k dispozici 12.7. od 20.00hodin na www.hezkahra.cz, v sekci startovní listiny, startovní časy od 9:30 hod.
Vítězství: Celoroční vítěz Hezké hry obdrží golfový zájezd do zahraničí. Další hráči v pořadí obdrží hodnotné ceny od partnerů. Dále odměníme nejlepší ženy, vyzrálé šampióny, nejlepší hráče Floridy Challenge, vyhlašujeme tři nejlepší ve čtyřech hendikepových kategoriích a mnoho dalších jedinečných soutěží. Kompletní seznam a systém hodnocení na www.hezkahra.cz
Ceny: Vítězové jednotlivých kategorií na turnajích získávají originální ražené mince v dřevěných plaketách, první tři v kategoriích zlatá, stříbrná, bronzová a vítěz kategorie zelená obdrží skvělá portugalská vína, míčky, poukázky na odběr zboží u vybraných partnerů, golfové potřeby a mnohé další. Na každém turnaji longest drive muži – ženy, nearest na každém tříparu s vlastním výběrem ceny, Hole in one na všech jamkách o dvě volná fee na další turnaje HH, Sniper Hezké hry, tipovačka na vlastní výsledek, cena útěchy a další originální odměny. V případě neúčasti hráče při vyhlášení výsledků turnaje se nepřebrané ceny zařazují do tomboly, nebo se posouvají pořadím.
Úhrada nákladů: Platba pouze hotově při registraci! Celková cena 1250,- Kč.
Stravování: Bohaté občerstvení do bagu, chuťovky po devítce, oběd po hře – výběr z menu.
Poplatky: Kompletní cena 1250 Kč. V ceně je bohaté občerstvení do bagu + pití, svačinka po devítce, oběd po hře s desertem – výběr z menu, turnajový servis, zapsání výsledku, marshal, rozhodčí, organizace turnaje, hodnotné ceny, vložené soutěže, cena útěchy, vyhlášení výsledků. Členové klubu a volná hra platí pouze startovné 550 Kč + 100 Kč za zapsání výsledku.
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
Zlatá 0 - 9,9StablefordAnoAno
Stříbrná 10 - 24StablefordAnoAno
Bronzová 24,1 - 36StablefordAnoAno
Zelená 37 - 54StablefordAnoAno
SPOLEČNÁ BRUTTOStablefordNeAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
WHITEPRO19,013100M
RED+9,054,0012M
YELLOW19,154,013100M
RED+9,054,00100F

1.5.7569.18008, 21.09.2020 10:00 , počet registrovaných uživatelů : 63312