Mistrovství GC Hořehledy 2019

Základní údaje
Zahájení: 14.09.2019 v 9:00
Počet dní: 2
Pořadatel::
Hřiště: Hořehledy
Podmínky turnaje
Pro členy klubu, muži a ženy. Turnaj se hraje podle Pravidel golfu, Soutěžního řádu ČGF, Místních pravidel s doplňky 2019 a Provozního řádu GCHOR. Je bezpodmínečně nutno dodržovat startovní časy a tempo hry stanovené časovým plánem uvedeným u jednotlivých jamek na scorekartě nebo na informačních cedulích u odpališť. Hráči musí být nejpozději 5 minut před svým startem na odpališti. Dodržujte max. čas hledání míčku 3 minuty. Znovu a opakovaně upozorňujeme na povinnost opravovat stopy po dopadu míčku na greenu, vyseknuté „řízky“ na fervejích a uhrabat písek v bankrech. Při jakékoli pochybnosti ohledně možného dopadu míčku do autu nebo do vysokého rafu hrajte vždy provizorní míč, aby se vyloučilo zdržování hry tím, že se hráč vrací na místo odpalu. Zákaz jakékoli manipulace s bílými kolíky, vyznačujícími hranici autu ! Longest drive M a Ž na jamce č. 3 v obou kolech, POUZE V NEDĚLI ! Nearest to pin na jamce č. 2 společně M+Ž v obou kolech, POUZE V NEDĚLI !
Další informace
Popis: Dvoukolový na rány bez vyrovnání HCP, vložené soutěže nearest to pin a longest drive se hrají v nedělním kole. HŘIŠTĚ VOLNÉ V SOBOTU I V NEDĚLI OD 14 HODIN !!! V neděli budou startovat hráči ve tříčlenných flightech, sestavených v obráceném pořadí výsledkové listiny ze soboty, tj. nejlepší hráči budou startovat na konci startovní listiny.
Přihlášení: Server ČGF. Pro hráče, členy klubu.
Způsob startu: Sobota postupný z jamky č. 1, neděle postupný z jamky č. 1.
Vítězství: Nejnižší počet ran brutto jako součet obou kol. V případě rovnosti ran po odehrání obou soutěžních kol na prvním místě rozhodne o vítězi rozstřel na jamkách 1, 2, 5.
Ceny: Věcné a pohár pro vítěze, mistr a mistryně klubu postupují na Pohár mistrů golfových klubů ČR. Pokud se hráč bez omluvy pořadateli nedostaví k vyhlašování výsledků a převzetí ceny osobně, není pořadatel povinen mu příslušnou cenu vydat, získává ji další hráč v pořadí.
Úhrada nákladů:
Stravování: Zajištěno na oba dny.
Poplatky: Startovné 400,- Kč, platí se pouze v sobotu, zahrnuje sobotní oběd po hře, nedělní tříchodový oběd nebo raut, občerstvení do bagu.
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
muži HCP 0-54Na rányNeAno
ženy HCP 0-54Na rányNeAno
Junioři do 18 let včetněStablefordAnoAno
Senioři nad 60 let včetněStablefordAnoAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
YELLOW+4,0540100M
RED+4,0540100F

2. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
RED+4,0540100F
YELLOW+4,0540100M

1.5.7338.24640, 03.02.2020 13:41 , počet registrovaných uživatelů : 57692