PURE BIO HCP Tour 2018

Základní údaje
Zahájení: 17.7.2018 v 15:30
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Hořehledy
Podmínky turnaje
Turnaj se hraje podle Pravidel golfu, Soutěžního řádu ČGF, Místních pravidel s doplňky 2018 a Provozního řádu GCHOR. Je bezpodmínečně nutno dodržovat startovní časy a tempo hry stanovené časovým plánem uvedeným u jednotlivých jamek na scorekartě nebo na informačních cedulích u odpališť. Hráči musí být nejpozději 5 minut před svým startem na odpališti. Dodržujte max. čas hledání míčku 5 minut. Je povoleno používání měřících zařízení. Znovu a opakovaně upozorňujeme na povinnost opravovat stopy po dopadu míčku na greenu, vyseknuté „řízky“ na fervejích a uhrabat písek v bankrech. Při jakékoli pochybnosti ohledně možného dopadu míčku do autu nebo do vysokého rafu hrajte vždy provizorní míč, aby se vyloučilo zdržování hry tím, že se hráč vrací na místo odpalu. Zákaz jakékoli manipulace s bílými kolíky, vyznačujícími hranici autu ! Longest drive M a Ž na jamce č. 3. Nearest to pin na jamce č. 2 společně M+Ž. U jamky s vloženou soutěží "Nearest to Pin" je povoleno měření na jamkovišti. Je povoleno cvičení na hřišti před turnajem.
Další informace
Popis: Vítěze celé tour vyhlašujeme pouze v jedné kategorii ! Vždy se vyhlašují první 3 místa v jednotlivých turnajích, a první 3 místa v celkové tour. Novinkou již od loňské sezóny je to, že do celkové tour se započítává pouze nejlepších 10 výsledků za sezónu (ostatní výsledky se škrtají). Tím může opravdu vyhrát každý, a celkové pořadí neovlivní počet odehraných turnajů. Pokračujeme i ve vložených soutěžích Longest drive a Nearest to pin, kdy vítězové těchto soutěží obdrží bonifikaci 5 bodů za každý turnaj do celkového hodnocení. Longest drive pro muže a ženy bude společný s tím rozdílem, že ženy mají náskok ve svém odpališti. Pro celkového vítěze je připraven pohár a další hodnotné ceny! PURE BIO® energy drink je první BIO energetický nápoj, jehož ingredience pocházejí z ekologického hospodářství. PURE BIO® energy drink se vyrábí v Rakousku z výhradně přírodních surovin a neobsahuje žádné umělé složky. Je tvořen z alpské minerální vody, třtinového cukru, přírodního kofeinu získávaného přímo z kávových zrn, z pomerančové a mrkvové šťávy. Odlišuje se velmi příjemnou ovocnou chutí a stabilním účinkem. Je vhodným povzbuzením před fyzickou i mentální námahou a pomáhá udržovat koncentraci. PURE BIO® - Ochutnejte rozdíl z přírody!
Přihlášení: Server ČGF
Způsob startu: Postupný z jamky č.1.
Vítězství: Nejvyšší počet stablefordových bodů.
Ceny: První tři z každého turnaje získávají 5, 3 a 1 míček a po 2 nápojích od sponzora - PURE BIO® energy drink. Ceny nevyzvednuté při vyhlašování výsledků propadají ! Ceny pro celkové vítěze: 1. místo - 100% sleva na roční členský příspěvek na rok 2019 nebo hrací karta do Hořehled pro nečlena 2. místo - 50% sleva na roční členský příspěvek nebo voucher na 10 her 3. místo - 30% sleva na roční členský příspěvek nebo voucher na 5 her
Úhrada nákladů:
Stravování: Voda do bagu, sušenka.
Poplatky: startovné 150,- Kč + fee pro nečleny 300,- Kč
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
společná 0-54StablefordAnoAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
YELLOW+4,0540100M
RED+4,0540100F

1.5.6978.26587, 8.2.2019 14:46 , počet registrovaných uživatelů : 52689