Mattoni Golf.cz Open Tour

Základní údaje
Zahájení: 14.7.2018 v 9:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Česká Lípa
Podmínky turnaje
Zaplacený startovní poplatek, který zahrnuje fee + startovné, HCP 0-54.
Další informace
Popis: Golf.cz Open Tour je otevřená série 100 golfových turnajů po celé České republice (Čechy a Morava). Každý turnaj se hraje na úpravu hendikepu podle platných Pravidel golfu, Soutěžního řádu ČGF, Podmínek soutěží ČGF a Místních pravidel hřiště, vydaných soutěžním výborem pro tuto soutěž. Na turnajích je povolena hra s podporou elektronických přístrojů. Není povoleno použití osobních golfových vozidel, cartů (pouze na zdravotní výjimku). Porušení těchto pravidel je řešeno diskvalifikací.
Přihlášení: Server ČGF.
Způsob startu: Postupný start z jamky č. 1 v 9:00 hod., dle startovní listiny. Žádosti o flight pište na nikola.charvatova@golf.cz.
Vítězství: Ceny pro první tři nejlepší hráče z každé kategorie dle dosažených stablefordových bodů, kategorie HCP 0-12; 12,1-24; 24,1-36 a 37-54. V případě nízkého počtu přihlášených osob, tj. 8 hráčů v jedné kategorii, se kategorie slučují! Ceny pro vítěze vložených soutěží Longest Drive (ženy a muži zvlášť), Nearest To The Pin (ženy a muži dohromady).
Ceny: 1. - 3. místo v každé kategorii, Longest Drive, Nearest To The Pin - poháry a věcné ceny partnerů. Partnerem 10 turnajů Golf.cz Open Tour je společnost Mattoni. Během turnajů budeme dbát o Váš pitný režim a servírovat vodu Mattoni u registrace, na buggy i v rámci vyhlašování. V rámci turnajů je zajištěno dále občerstvení před hrou (bagetka + voda Mattoni), během hry (nápoje alko i nealko, míchané koktejly) i po hře (oběd, výběr z chodů). Celkovým vítězem Mattoni Golf.cz Open Tour se stává hráč s nejvyšším součtem netto stablefordových bodů, který získá konzumaci vody Mattoni na rok zdarma. Čím více turnajů v rámci Tour navštívíte, tím vyšší máte šanci na výhru. Skóre získané v rámci Mattoni Golf.cz Open Tour se počítá do celkového skóre v rámci Golf.cz Open Tour (cca 100 turnajů), hráči tak mají možnost v průběhu sezóny bojovat o věcné ceny partnera i VIP hrací místo na uzavřené Golf.cz Tour 2019 – 6 canon turnajů na nejlepších hřištích v ČR. Celkovým vítězem Tour se stává hráč, který v rámci Tour dosáhne nejvyššího součtu bodů netto. Hráč s nejvyšším skóre se musí účastnit minimálně deseti turnajů v rámci Open Tour (hráč, který navštíví minimálně 10 turnajů a bude mít nejvyšší skóre, se stane VIP hráčem Golf.cz Tour 2019). Čím více turnajů navštívíte, tím máte větší šanci na výhru. Více informací včetně seznamu turnajů v rámci Tour na www.golf.cz.
Úhrada nákladů: Pouze v hotovosti.
Stravování: Občerstvení do bagu (bageta + voda Mattoni), občerstvení během turnaje (nápoje alko a nealko), oběd po hře (výběr ze 2-3 chodů).
Poplatky: Cena 1200 Kč/hráč. Členové místního klubu s řádným členstvím a ČGK (v limitu) platí pouze startovné 450 Kč. V ceně svačina do bagu (bageta + voda Mattoni), občerstvení během hry (nápoje alko i nealko, míchané koktejly, portské víno, whisky apod.), oběd po hře (výběr ze 2-3 chodů), poháry a věcné ceny pro umístěné, zpracování turnajového výsledku.
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
Společná HCP 0 - 24 StablefordAnoAno
Společná HCP 24,1 - 36StablefordAnoAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
BLUE012,00100F
YELLOW12,1540100M
WHITE012,00100M
RED12,1540100F

1.5.6898.17724, 20.11.2018 9:50 , počet registrovaných uživatelů : 52496