REGIONÁLNÍ TOUR MLÁDEŽE ZÁPAD B 2018

Základní údaje
Zahájení: 5.7.2018 v 7:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Mladá Boleslav
Podmínky turnaje
  • Hraje se podle Pravidel golfu, platných Řádů ČGF, Stálých Podmínek soutěží a Místních pravidel ČGF (Hard Card) a Místních pravidel hřišť a Všeobecných propozic RTM.
  • Hráči a hráčky splňující příslušný věk a HCP. Pouze hráč ročníku narození 2006 a mladší smí použít nosiče (caddie), bez ohledu na kategorii, ve které startuje. Podrobnosti viz Pravidla Golfu, Dodatek I, Část B, 2, str. 140.
  • Hraje se na rány brutto (kromě kategorie D, E, F - Stableford) na 1x 18 jamek, kategorie E,F na 1x9 jamek.
  • Všechny další informace jsou v příloze - VŠEOBECNÉ PROPOZICE.
  • Pokud se hráč na turnaj přihlásí a svou případnou neúčast neomluví (neodhlásí se na serveru ČGF nebo u hlavního rozhodčího a to přednostně e-mailem, ve výjimečných případech telefonicky) znamená to automaticky, že mu bude odepřena účast v následujících 3 turnajích RTM ZB 2018.
  • Do soutěže bude přijato maximálně 144 hráčů (podle HCP) rozdělených mezi jednotlivé kategorie podle poměru přihlášených
  • Startovní listina bude publikována nejpozději den před startem turnaje do 13.00 hodin. HRÁČI JSOU POVINNI SI ZKONTROLOVAT ZDA-LI BYLI DO SOUTĚŽE PŘIJATI
  • UPOZORNĚNÍ: v RTM Západ B bude důsledné uplatňován bod 9 Hard Card ČGF o doprovodu v soutěžích mládeže: V mládežnických soutěžích ČGF je hráči během stanoveného kola zakázán jakýkoli verbální či jiný kontakt s osobami, které ho doprovázejí, vyjma případů nouze. Hráčův doprovod musí po celou dobu trvání stanoveného kola od hráče udržovat dostatečný odstup.
  • Kategorie E, F mají vypsaný samostatný turnaj na 9 jamek
  • Další informace
    Popis: Hraje se podle pravidel golfu a místních pravidel.
    Přihlášení: Přihlášení výhradně přes www.cgf.cz nebo ve výjimečných případech e-mailem přes ředitele soutěže. Odhlášení jsou hráči povinni provést opět přes www.cgf.cz , výjimečně pak, především z vážných zdravotních důvodů, nejpozději 2 hodiny před svým startem dle publikované startovní listiny v recepci pořádajícího resortu či klubu nebo u hlavního rozhodčího.
    Způsob startu: Postupný z jamky č.1 od 9 hodin Vyhlášení výsledků bezprostředně po dohrání každé kategorie.
    Vítězství: Kategorie A-C: nejnižší počet ran; Kategorie D, E, F: nejvyšší počet Stablefordových bodů;V případě rovnosti na 1. místě se postupuje dle příslušných bodů Hracího řádu ČGF (2.2.5.3 a 2.2.5.4 odst.b),c)).
  • Rozehrávka o vítězství (1.místo) se hraje na jamce č.1 systémem "náhlá smrt"
  • Ceny: viz všeobecné propozice v příloze
    Úhrada nákladů:
    Stravování: občerstvení do hry
    Poplatky: 300,- Kč pro start v kategoriích A,B,C,D; 200,- Kč pro start v kategoriích E,F : proti vkladu je hráči poskytnuta hra na 18 či 9 jamek a občerstvení, jehož rozsah je plně v gesci pořadatelského resortu či klubu.
    Kategorie turnaje

    Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
    Stableford BruttoStablefordNeAno
    A - mladší žáci a žákyně HCP do 28,0Na rányNeAno
    B - starší žáci a žákyně HCP do 28,0Na rányNeAno
    C - smíšená 15-18 let HCP do 28,0Na rányNeAno
    D - smíšená do 18 let HCP 28,1-45StablefordAnoAno
    Odpaliště

    1. kolo
    OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
    RED+9,045712M
    YELLOW+9,0451318M
    RED+9,045718F

    1.5.6863.19426, 16.10.2018 10:47 , počet registrovaných uživatelů : 52318