„GOLF GAMES TOUR 2018...hrajeme pro dětské domovy"

Základní údaje
Zahájení: 20.5.2018 v 10:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Mladá Boleslav
Podmínky turnaje
Vložené soutěže: Longest drive (muži/ženy), Nearest to the Pin (společná), Absolutní Nearest to Pin (společná)
Další informace
Popis: „GOLF GAMES TOUR 2018...hrajeme pro dětské domovy" „Již samotný golfový turnaj, který si můžete zahrát s přáteli v příjemném prostředí a milé atmosféře je něco, na co se každý z nás těší. Vždy jsme chtěli tento pocit znásobit, jak kvalitní organizací, cenami a servisem, tak jakousi nadstavbou, ze které můžeme mít radost i pokud se nám osobně hra úplně nevydaří. Věříme, a ohlasy nás v tom utvrzují, že jsme se vydali správnou cestou...“ Fotogalerie* z turnajů a ostatní informace na www.golfgames.cz *Přihlášením do turnaje GGT2018 uděluje hráč souhlas se zveřejněním turnajových fotografií.
Přihlášení: přes server čgf nebo na www.golfgames.cz Případné přihlášky po uzávěrce zasílejte na golf@golfgames.cz
Způsob startu: postupný z jamky č. 1
Vítězství:
Ceny: Skleněné trofeje od společnosti TROPPA, ceny od společnosti PROQUIP www.proquip.cz - 30 let dodavatel oblečení do deště pro Americký i Evropský Ryder Cupový tým, golfové míčky a doplňky od Bridgestone, dárky od značek Burago, Smeraldino, Bitters, zapůjčení vozu od společnosti AUTO OPAT, nealko od ONDRÁŠOVKY, vína od vybraných dodavatelů, vouchery na ubytování a služby v ČR i zahraničí od CA HELP a ostatních partnerů... Trofeje a věcné ceny udělujeme za 1.-3. místo v kategoriích A a B. Obě kategorie se hrají na stablefordové body, nicméně všichni hráči, kteří přinesou „číslo“ se mohou ještě utkat o zvláštní trofej pro hráče s nejmenším počtem zahraných ran tzv. „RANAŘ DNE“. V roce 2018 budeme hrát opět pro dva vybrané dětské domovy.
Úhrada nákladů:
Stravování: snídaně, občerstvení na hřišti vč. nápojů alko/nealko, oběd po hře-výběr z menu.
Poplatky: Zvýhodněné víkendové fee 1000,- Kč + 500,- Kč startovné. Členové a hráči ČGK v limitu platí pouze startovné a 100,- resortu za zpracování výsledků. Platba hotově v den turnaje při akreditaci. Vouchry od resortu respektujeme. Pro dětské domovy vybíráme dobrovolný příspěvek.
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
společná 0-18StablefordAnoAno
společná 18,1-54StablefordAnoAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
YELLOW+9,0540100M
RED+9,0540100F

1.5.6961.29307, 22.1.2019 16:16 , počet registrovaných uživatelů : 52649