ATT GOLD OPEN GOLF TOUR 2018 - hrajeme o vouchery na šperky, volná fee od Golfcut, losujeme víkendy s golfem !

Základní údaje
Zahájení: 11.5.2018 v 8:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Mladá Boleslav
Podmínky turnaje
Hraje se podle platných pravidel ČGF a místních pravidel hřiště.
Další informace
Popis: Hlavním partnerem naší tour je společnost ATT INVESTMENTS CZ SK, která je profesionálem na finančně komoditních trzích. Do našich turnajů věnuje vouchery na odběr zboží v celkové hodnotě 100.000 Kč.Jako každý rok, i letos bude po celou dobu tour probíhat soutěž o nejlepšího golfistu a golfistku našich turnajů, každý z nich získá týdenní letecký zájezd do tureckého Beleku v říjnu 2018 . Podmínky této soutěže naleznete v přiložených Propozicích tour. Hodnotíme ze 7 celkových turnajů se počítají 4 nejlepší výsledky. Tuto cenu pro nejlepšího golfistu a golfistku nám věnuje již šestým rokem CK SNAIL TRAVEL INTERNATIONAL. Portál GOLF CUT připravil specielní balíčky fee do našich turnajů, kdy je vždy ještě jako prémiové hřiště přidán Karlštejn. Hráči, kteří si tyto balíčky zakoupí hrají v našich turnajích jen za poplatek za startovné a stravování. Ani letos nebudou chybět zajímavé ceny v tombole, takže vyhrát může opravdu každý ! Naším významným letošním partnerem je jazyková škola EINSTEIN ENGLISH, která věnuje pro naše umístěné tříměsíční intenzivní kurs zvoleného jazyka v hodnotě 4.500 Kč. ANTIBES BLUE, francouzsko-česká spol. pro nás jako ceny připravuje balíčky ubytování na francouzskou riviéru ... Naše turnaje jsou pořádány jako "fee" turnaje již od roku 2003. Za tuto dobu již odehrálo naše turnaje několik tisíc golfistů. Po turnaji bude připravena prezentace našich partnerů.
Přihlášení: Hráči se mohou příhlásit přímo zde na serveru, nebo na stránkách www.attgolftour.cz, kde si vyplní přihlášku a mohou také zadat požadavek na flight a startovní čas. Jakékoli informace zjistíte na tel.č. tel. 737287288 Marcela Chrpová, pořadatel turnaje. Další info a fotogalerie z předchozích ročníků naleznete www.attgolftour.cz , kde v sekci turnaje můžete také vyplnit svou přihlášku.
Způsob startu: Postupný start z jamky č. 1 od 9.30 hod. Startovní listina bude uložena zde v detailu turnaje jako příloha ve čtvtek 10.5. v 16 hodin .
Vítězství: Vložené soutěže : Longest drive muži + ženy, Nearest to pin muži – ženy
Ceny: I letos jsme připravili dvojí losování v tombole - ráno obdrží všichni hráči lístek s číslem, které bude vytaženo po dojití posledního flightu, a další losování proběhne po vyhlášení vítězů formou losování TOMBOLY ZE SCORE CARD všech přítomných hráčů. Vylosovaní golfisté obdrží krásné ceny od našich partnerů.Vyhrát u nás může opravdu každý ! Další ceny vyhrávají v každém našem turnaji hráči ve všech třech hlavních kateogoriích, které soutěží o zájezd do Turecka. V poslední kategorii 37 - 54 se bude vyhodnocovat cenou jen první místo a to z toho důvodu, že již dlouho dobu je tato kategorie velmi málo obsazována, hráči většinou hned po prvních turnajích přecházejí do nižších kategorií. Mimo to obdrží každý hráč dárek od hotelu Sirene v tureckém Beleku. Ceny se v našem turnaji neschovávají, pokud hráč není u vyhlášení přítomen, postupuje se jeho cena automaticky do slosování v tombole. Partneři tohoto turnaje jsou, a hodnotné ceny věnovali: • ATT INVESTMENTS CZ SK - vouchery v hodnotě cca 7.000 Kč na výběr šperků nebo ostatních svých produktů • GOLF CUT - balíčky několika fee pro vítěze v kategoriích . Einstein English - vouchery na jazykový kurs • Leonardo - dárkové sady sklenic - • GOLF PLAN – vouchery na roční golfové pojištění •JuCad: - značkové golfové doplňky •Poháry Bauer - skleněné trofeje pro vítěze • další golfové potřeby, míče, nebo lahodná vína a destiláty od našich partnerů ...
Úhrada nákladů: Platba možná pouze v hotovosti, platební karty nebudou akceptovány
Stravování: Snídaně, svačina do bagu , oběd po hře, mezi jamkami "dopingová zastávka" u portského a scotch whisky ... O pitný režim se po celou dobu naší tour bude starat firma ŠUMAVSKÝ PRAMEN, která nám dodá minerální vodu do hry do všech našich turnajů.
Poplatky: 1.750,- Kč (fee,občerstvení,startovné + žeton na driving) všichni hráči bez reciprocity nebo předplacených fee . 700,- Kč (zapsání výsledků, občerstvení, startovné + žeton na driving) členové G.C. Mladá Boleslav. A hráči přihlášení v limitu přes ČGK a PGK,a hráči přihlášení přes server Golf Cut, nebo kteří mají platné dárkové vouchery na hru platí také 700,- Kč (zapsání výsledků, občerstvení,startovné + žeton na driving)
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
Společná HCP 0 - 16StablefordAnoAno
Společná HCP 16,1 – 26 StablefordAnoAno
Společná HCP 26,1 - 36StablefordAnoAno
Společná HCP 37 - 54StablefordAnoAno
Muži btto HCP 0 - 54StablefordNeNe
Ženy btto HCP 0-54StablefordNeNe
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
YELLOW+9,0540100M
RED+9,0540100F

1.5.7045.23961, 16.4.2019 13:18 , počet registrovaných uživatelů : 53298