Golf.cz Open Tour by Fitness Olgy Šípkové - HŘIŠTĚ PO AERIFIKACI, POUZE NA SNIŽOVÁNÍ

Základní údaje
Zahájení: 12.10.2017 v 9:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Mladá Boleslav
Podmínky turnaje
Zaplacený startovní poplatek, který zahrnuje fee + startovné, HCP 0-54.
Další informace
Popis: Golf.cz Open Tour by Fitness Olgy Šípkové je otevřená série 6 golfových turnajů po České republice. Každý turnaj se hraje na úpravu hendikepu podle platných Pravidel golfu, Soutěžního řádu ČGF, Podmínek soutěží ČGF a Místních pravidel hřiště, vydaných soutěžním výborem pro tuto soutěž. Na turnajích je povolena hra s podporou elektronických přístrojů. Není povoleno použití osobních golfových vozidel, cartů (pouze na zdravotní výjimku). Porušení těchto pravidel je řešeno diskvalifikací.
Přihlášení: Server ČGF.
Způsob startu: Postupný start z jamky č. 1 v 9:00 hod., dle startovní listiny. Žádosti o flight pište na veronika.berkova@golf.cz.
Vítězství: Ceny pro první tři nejlepší hráče z každé kategorie dle dosažených stablefordových bodů, kategorie HCP 0-18, 18,1-36 a 37-54. Ceny pro vítěze vložených soutěží Longest Drive (ženy a muži zvlášť), Nearest To The Pin (ženy a muži dohromady). V případě nízkého počtu přihlášených osob se kategorie slučují.
Ceny: 1. - 3. místo v každé kategorii, Longest Drive, Nearest To The Pin - poháry a hodnotné ceny. Partnerem 6 turnajů Golf.cz Open Tour by Fitness Olgy Šípkové je Family Fitness Metropole Zličín. Věcnými cenami na turnajích jsou tříměsíční, dvouměsíční a měsíční fitness členství, dále wellness pro dvě osoby i spinning pro dva. Skóre získané v rámci Golf.cz Open Tour by Fitness Olgy Šípkové se počítá do celkového skóre v rámci Golf.cz Open Tour, hráči tak mají možnost v průběhu sezóny bojovat o ceny partnera Tour i golfový zájezd Golf.cz. Vítěz Golf.cz Open Tour získá zahraniční golfový zájezd do Španělska, vstup na golfové hřiště, all inclusive program, čtyřhvězdičkový servis, letenka a ubytování v ceně zájezdu jsou samozřejmostí. Celkovým vítězem Tour se stává hráč, který v rámci Tour dosáhne nejvyššího součtu bodů netto. Hráč s nejvyšším skóre se musí účastnit minimálně deseti turnajů v rámci Open Tour (hráč, který navštíví minimálně 10 turnajů a bude mít nejvyšší skóre, pojede v listopadu 2017 do Španělska). Čím více turnajů navštívíte, tím máte větší šanci na výhru. Více informací včetně seznamu turnajů v rámci Tour na www.golf.cz.
Úhrada nákladů: Pouze v hotovosti.
Stravování: Občerstvení do bagu (bageta + voda), občerstvení během turnaje (nápoje alko a nealko), oběd po hře (výběr z 1 – 2 chodů).
Poplatky: Cena 1050 Kč/hráč. Členové místního klubu s řádným členstvím a ČGK (v limitu) platí pouze startovné 500 Kč. V ceně svačina do bagu (bageta + voda Mattoni), občerstvení během hry (nápoje alko – míchané nápoje, portské víno, whisky a nealko), oběd po hře, poháry, zpracování výsledků a hodnotné ceny ve formě fitness členství či wellness pro dva – Family Fitness Metropole Zličín. Vítěz celé Tour získá golfový zahraniční zájezd.
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
Společná HCP 0 - 36StablefordAnoAno
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
WHITE+9,09,90100M
YELLOW10,0540100M
BLUE+9,09,90100F
RED10,0540100F

1.5.6765.21789, 10.7.2018 12:06 , počet registrovaných uživatelů : 50245