ATT GOLD OPEN GOLF TOUR - vyhrajte hodnotné vouchery na výběr zlatých šperků nebo víkend pro 2 os. do wellness, tombolu losujeme 2x v tomto turnaji!

Základní údaje
Zahájení: 2.6.2017 v 8:00
Počet dní: 1
Pořadatel::
Hřiště: Mladá Boleslav
Podmínky turnaje
Hraje se podle platných pravidel ČGF a místních pravidel hřiště. V turnaji jsou povoleny E-Car, a také měřící přístroje povolené CGF. Veškeré doplňující informace naleznete zde níže v detailu turnaje jako přílohy
Další informace
Popis: V letošním roce prochází naše tour změnou v názvu dle našeho hlavního partnera, firmy ATT INVESTMENTS CZ SK, která je profesionálem na finančně komoditních trzích. Do našich turnajů věnuje tato firma vouchery na odběr zboží v celkové hodnotě 200.000 Kč.Jako každý rok, i letos bude po celou dobu tour probíhat soutěž o nejlepšího golfistu a golfistku našich turnajů, každý z nich získá týdenní letecký zájezd do tureckého Beleku, se vstupenkou na Turkish Open v listopadu 2017. Podmínky této soutěže naleznete v přiložených Propozicích tour. Hodnotíme z 8 celkových turnajů 5 nejlepších výsledků. Tuto cenu pro nejlepšího golfistu a golfistku nám věnuje již čtvrtým rokem CK Snail Travel International. dalším významným partnerem je Elldus Resort v německém Oberwiesenthalu, který věnuje na každý samostatný turnaj 2 vouchery pro 2 osoby na víkend do jejich krásného wellnes hotelu, které budou losovány v tombole, takže vyhrát může opravdu každý ! Dalším letošním partnerem je jazyková škola Einstein English, která věnuje pro naše umístěné tříměsíční intenzivní kurs zvoleného jazyka v hodnotě 4.500 Kč. Success Up, francouzsko-česká spol. pro nás jako ceny připravuje balíčky ubytování na francouzskou riviéru ... Naše turnaje jsou pořádány jako "fee" turnaje již od roku 2003. Za tuto dobu již odehrálo naše turnaje několik tisíc golfistů. Po turnaji bude připravena prezentace našich partnerů.
Přihlášení: Přihlášení již je možné pouze tel. u pí. Chrpové na 737287288.
Způsob startu: POZOR ZMĚNA : start POSTUPNÝ pouze z jamky č. 1 od 9.20 hodin ! Startovní listina bude zveřejněna ve čtvrtek 1.6. v 15.00 hodin.
Vítězství: Vložené soutěže : Longest drive muži + ženy, Nearest to pin muži – ženy V hlavních kategoriích 0 - 16 16,1 - 26 26,1 - 36 (vyhodnocováno do celkového pořadí) + vedlejší kategorie 37 - 54 Všichni hráči jsou zařazováni automaticky do soutěže o týdenní letecký zájezd s golfem v listopadu 2017.
Ceny: I letos jsme připravili dvojí losování v tombole - hned ráno při registraci dostane hráč lístek s číslem a číslo, které bude vytaženo vyhrává voucher do Elldus Resortu. Další losování proběhne po vyhlášení vítězů formou losování TOMBOLY ZE SCORE CARD všech přítomných hráčů, a hráč, jehož score card bude vytažena a bude přítomen vyhrává opět voucher pro 2 osoby na dvě noci také do tohoto hotelu.Vyhrát u nás může opravdu každý ! Hodnotné a krásné ceny od našich partnerů vyhrávají v každém našem turnaji hráči ve všech třech hlavních kateogoriích, které soutěží o zájezd do Turecka a to již od pátého místa ! V poslední kategorii 37 - 54 se bude vyhodnocovat krásnou cenou jen první místo a to z toho důvodu, že již dlouho dobu je tato kategorie velmi málo obsazována, hráči většinou hned po prvních turnajích přecházejí do nižších kategorií. Mimo to obdrží každý hráč voucher v hodnotě 200 Kč na výběr zboží v e-shopu Bagosport na sportovní zboží značky Ammer Sport a další dárky, např. od hotelu Sirene v tureckém Beleku. Ceny se v našem turnaji neschovávají, pokud hráč není u vyhlášení přítomen, postupuje se jeho cena automaticky do slosování v tombole. Partneři tohoto turnaje jsou, a hodnotné ceny věnovali: • ATT INVESTMENTS CZ SK - vouchery pro vítěze v kategoriích v hodnotě cca 7.000 Kč na výběr šperků nebo ostatních svých produktů • Elldus Resort Oberwiesental – 2 vouchery na ubytování na každý turnaj• Einstein English - vouchery na jazykový kurs • Leonardo - dárkové sady sklenic - • GOLF PLAN – vouchery na roční golfové pojištění •JuCad: - značkové golfové doplňky •Poháry Bauer - skleněné trofeje pro vítěze • Teekannee - dárkové kazety čajů • Il Bagno - koupelnové doplňky • ... a mnoho dalších hodnotných cen od našich partnerů ...
Úhrada nákladů: Platba možná pouze v hotovosti, platební karty nebudou akceptovány
Stravování: Snídaně, svačina do bagu, po hře oběd O pitný režim se o nás letos stará firma Global Wines, dovozce luxusních vín a také italské minerální vody San Pellegrino. Mezi jamkami čeká na hráče "dopingové občerstvení" Scotch whisky nebo Portské .. ..
Poplatky: 1.700,- Kč (fee,občerstvení,startovné) všichni hráči bez reciprocity nebo předplacených fee. 700,- Kč (zapsání výsledků, občerstvení, startovné) hráči G.C. Mladá Boleslav a a členové ČGK v limitu nebo majitelé platných hracích poukazů od Golf Cut. 1.450,- Kč (sleva na fee + občerstvení,startovné) hráči GC Poděbrady a Mstětice.
Kategorie turnaje

Název kategorieHrací systémHra s HCPS úpravou HCP
HCP 0-16StablefordAnoAno
HCP 16,1 - 26StablefordAnoAno
HCP 26,1 - 36StablefordAnoAno
HCP 37 - 54StablefordAnoAno
Muži StablefordNeNe
ŽenyStablefordNeNe
Odpaliště

1. kolo
OdpalištěHcp OdHcp doVěk odVěk doPohlaví
YELLOW+9,0540100M
RED+9,0540100F

1.5.6724.19342, 30.5.2018 10:44 , počet registrovaných uživatelů : 49794