Nabídka hřiště

 

Brno Kaskáda

Členství:  ČGF    Jamek:  27    Kontakty:   541 511 711 – recepce     info@golfbrno.cz; recepce@golfbrno.cz    www.golfbrno.cz
AkademieDrivingBuggyWellnessUbytováníSpa

Vstupní poplatek řádné členství ---

Roční hrací poplatek řádného člena ---

 

Speciální

Speciální

Wellness tip

Jarní únavu zaženete ve wellness centru Kaskáda. Krásné a útulné prostředí, kde se kromě bazénu nachází parní a finská sauna, ochlazovací sprcha s bazénkem, odpočívárna a také privátní whirlpool.


Privátní whirlpool si můžete pronajmout za novou cenu 100 Kč / 20 minut (max. 4 osoby), nebo 200 Kč / 50 minut (max. 4 osoby).

 


 

Dětské letní kempy 2018

Úspěšná akademie Kaskáda Golf Academy připravila 6 letních golfových kempů pro děti, které proběhnou v červenci a srpnu na Kaskádě.
V nabídce jsou jak příměstské, tak i pobytové varianty kempu, a to pro začátečníky, pokročilé i dobré hráče.

Všechny golfové kempy vedou profesionální golfoví trenéři, kteří jsou navíc certifikováni i mezinárodní akademií TPI (Titleist Performance Institute) se specializací na mládež-juniory.

V loňském roce měly dětské golfové kempy na Kaskádě velký úspěch.

Přihlaste své děti už nyní a naplánujte jim tak vedle rodinné dovolené i bezvadný sportovní kemp s novými kamarády.
Pro přihlášení a další informace kontaktujte Tomáše Kroupu: tomas.kroupa@golfbrno.cz, +420 541 511 704

 

PrimeTime časy na Kaskádě

Společnost TeeTime SE, provozovatel stejnojmenného rezervačního systému, přichází s novou nabídkou pro golfisty. Nejvyhledávanější víkendové časy pro hru otevírá formou předem placeného fee všem zájemcům o hru.

Nově se připojilo hřiště Brno Kaskáda.

 


Pátky
10:00 - 14:00 (jeden flight za hodinu)


So - Ne

09:00 - 13:00 (jeden flight za hodinu)

 

Turnaje

Turnaje

Kalendář turnajů

Na webových stránkách klubu již najdete turnajový kalendář pro letošní sezonu. Stejně jako v loňském roce jsme pro vás připravili soutěž eklektik, která je tvořena vybranými nedělními klubovými turnaji (eklektik je součtem nejlepších dosažených výsledků na jednotlivých jamkách v rámci odehraných turnajů).