Nabídka hřiště

 

Hluboká

Členství:  ČGF    Jamek:  18    Kontakty:   +420 776 826 376     klub@golfhluboka.cz, recepce@golfhluboka.cz    www.golfhluboka.cz
AkademieDrivingBuggySpaWellnessUbytování

Vstupní poplatek řádné členství 0,- Kč

Roční hrací poplatek řádného člena 16 900,- Kč

 

Speciální

Speciální

PrimeTime nově na Hluboké

Společnost TeeTime SE přichází s nabídkou produktu PrimeTime nově i na Hluboké. Nejvyhledávanější víkendové časy pro hru otevírá formou předem placeného fee všem zájemcům o hru.

Golf Klub Hluboká na Vltavou je již šestým resortem, na kterém je projekt PrimeTime spušten.

Intervaly platnosti PrimeTime:

víkendy a svátky

9:30 - 10:00

 

Práce

Práce

Recepce / PR / Marketing
Detail pozice

Golf Resort Hluboká nad Vltavou hledá kandidáty/tky na kombinovanou pozici: RECEPCE / MARKETING / PR

Jste komunikativní, baví Vás práce s lidmi, očekáváte příjemné pracovní prostředí, zajímavou pracovní náplň a skvělý kolektiv? Zavolejte nám! Golf Resort Hluboká nad Vltavou hledá kandidáty/tky na pozici recepční, jejichž pracovní náplní je NEJEN odbavování hráčů a každodenní komunikace s nimi, výpomoc při organizaci golfových turnajů, ALE I PRÁCE V MARKETINGU A TVORBA PR.

Úspěšný kandidát/tka by kromě příjemného vystupování měl/a být bezúhonný, spolehlivý, samostatný, kreativní, se základní znalostí PC – MS OFFICE – Word, Excel, internet, s aktivní znalostí AJ, NJ. Orientace v golfovém prostředí výhodou, není podmínkou, vše Vás samozřejmě naučíme.

Vhodné i pro studenty/tky.

Kromě dobrého platového ohodnocení za práci v exkluzivním prostředí golfového areálu na vysoké úrovni nabízíme také zajímavé zaměstnanecké bonusy (stravenky, notebook, telefon, provize z úspěšně zrealizované obchodní činnosti a mnoho dalšího).

Kariérní růst možný.

Při oboustranné spokojenosti možnost zaměstnání na dobu neurčitou.

Své profesní CV s fotografií zasílejte na e-mail: klub@golfhluboka.cz