Golf Mstětice

Pojďme se podívat na hřiště, které není daleko od Prahy a rok od roku zraje k lepšímu a lepšímu: Golf Mstětice.

 

 

Pojďme se podívat na hřiště, které není daleko od Prahy a rok od roku zraje k lepšímu a lepšímu: Golf Mstětice.

Osmnáctijamkové hřiště ve Mstěticích je svým charakterem inspirováno klasickými skotskými linksy. Hřiště je situováno do mírně zvlněného terénu, dráhy jsou lemovány středně vysokým travním porostem, modelované greeny jsou z velké části chráněny dobře umístěnými pískovými překážkami i vodními plochami.

Atmosféru linksu umocňuje mírný vítr, který je ve Mstěticích častým spoluhráčem.   Hřiště se vyznačuje vlídností k hráčům se střední a nižší výkonností tím, že s výjimkou překážek nepřipravuje tyto hráče o zásoby míčů a zároveň je pro hráče s nízkými handicapy výzvou k dosažení skóre odpovídajícímu jejich výkonnosti.

O tom svědčí i to, že hřiště Mstětice hostilo turnaje české profesionální série PGA a každoročně se zde odehraje mnoho sportovních i komerčních turnajů.

Ať už jste aktivními hráči golfu nebo krásu golfové hry chcete teprve objevit, v resortu Mstětice vždy najdete kvalitní služby a maximálně vstřícný přístup personálu hřiště i zázemí. I v poměru kvality a ceny je golfový resort Mstětice nejoptimálnější volbou v oblasti východní části Prahy.

Chcete-li zažít atmosféru skotského linksu pár minut jízdy z centra Prahy, užijte si jí ve Mstěticích.   Tréninkové zázemí je tvořeno 280m dlouhým částečně krytým driving range (pozor, hra driverem je zakázána) pro 30 hráčů s cílovými greeny a boxem s analyzátorem švihu, modelovaným chip & pitch greenem a putting greenem o ploše 160 m2.

Zázemí pro hráče i hosty nabízí služby Golfového hostince Mstětice v restauraci s 80 místy a na letní terase se 30 místy. K dispozici jsou také hráčské šatny a sprchy.

A signature hole? Jednoznačně jamka č. 12. Majestátní třípar z kopce dolů, na ostrovní green. Ten pocit, když ho trefíte... a míč na něm zůstane. K nezaplacení!

Ve Mstěticích probíhá také celoroční túra Mstětický Myšák. Každý měsíc minimálně tři turnaje, v červenci dokonce pět. Tak neváhejte a přihlaste se ještě. Podrobnosti zde: golfmstetice.cz

Ceník fee

pondělí:
500 Kč
úterý – pátek:
1050 Kč
sobota, neděle, svátky: 1350 Kč

Více zde: golfmstetice.cz/cenik-arealu