Kaskáda - tři varianty, jak se krásně potrápit

Podívejme se další hřiště, které se zapsalo do programu PrimeTime společnosti TeeTime - Golf Resort Kaskáda.

 

Podívejme se další hřiště, které se zapsalo do programu PrimeTime společnosti TeeTime. Golf Resort Kaskáda je po Dýšině a Mariánkách třetím hřištěm, kde si můžete zahrát v dříve nedostupných víkendových časech i jako nečlenové klubu.

Golf resort Kaskáda se nachází 15 km od centra Brna. V kouzelném údolí mezi městem Kuřim a obcí Jinačovice se rozkládá 27jamkové mistrovské hřiště. Pojmenování areálu Kaskáda je výstižné. Hřiště je rozloženo na protilehlých stráních, kaskádovitě se svažuje do širokého a podlouhlého údolí s potokem.

Když ke hřišti sjíždíte ze silnice, nevypadá to, že by tento více než stohektarový prostor, který je jen zčásti lemován lesem, mohl přinést nadbytek přírodních krás. Ale zdání klame.

Když stojíte a hrajete na protějším svahu, kde je větší část z celkového počtu 27 jamek, rozevírá se před vámi kásný výhled do kraje a na hlavní budovu s recepcí, citlivě zakompomované bungalovy do svahu, 6jamkovou akademii a 300 m dlouhý driving range.

Komplexní zázemí resortu doplňuje čtyřhvězdičkový hotel, restaurace s terasou a výhledem na hřiště, moderní kongresové centrum s bowlingem, klubovnou a s útulným wellness centrem.

A čistě subjektivně, jaké jsou nejkrásnější jamky? Ty, na kterých končí profíci na podzim každého roku při vrcholu profesionální sezony Grand Finále Kaskáda.

Tedy 15. – 18. jamka dřevěné devítky. Majestátní, strategické, spektakulární a na finále osmnáctky sakra nejednoduché. Ale to je golf. Dramaturgii jamek má Kaskáda velmi dobře vymyšlenou.

Tak naviděnou na Kaskádě!

Ceník (18 jamek)

Pondělí – čtvrtek: 1600 Kč
Pátek – neděle: 1950 Kč
Děti do 15 let 1250 Kč

Zdroj: Golf Brno