Panorama golf v plné parádě!

V dubnu otevřelo18 jamek pro veřejnost jedno z hřišť, u kterého se dlouhá léta tvořila silná očekávání – Panorama u Kácova.

 

V dubnu otevřelo18 jamek pro veřejnost jedno z hřišť, u kterého se dlouhá léta tvořila silná očekávání – Panorama u Kácova. S prvním květnem došlo i k otevření třetí devítky Forrest.

Panorama Golf Resort u Kácova bylo sice hratelné už loni, ale jen pro zvané. Teď si jej budete moci  zahrát i vy, a to všech 27 jamek.

Golfové hřiště Panorama nabízí27 jamek špičkové kvality, a to pouze 35 minut od Prahy. První devítka se proplétá okolním lesním komplexem (Forest), navazuje na dalších devět jamek na rozsáhlých loukách (Meadows) a spolu s třetí devítkou (River) mířící k Sázavě a vysokým skalám.

Nabízí jak nebývalou pestrost hry, tak zapamatovatelnost každé jamky svou nezaměnitelnou individualitou. Malebná krajina Posázaví spolu s pohostinností městysu Kácov přispívají k přátelské atmosféře celého resortu.

Mimochodem, místní restaurace vaří, podobně, jak jsme na to zvyklí například z Rakouska, výhradně z místních surovin a sezónních potravin. Úzce spolupracuje s farmáři z okolí Kácova, na čepu najdete samozřejmě i kácovské pivo.

První dvě devítky se otevřely 13. dubna, poslední Forest byla otevřena na prvního máje. Hrací časy si můžete rezervovat přes rezervační systétm TEETIME.cz.

A ceny? Pondělí a úterý za 1200, od středy do pátku za 1500, víkendy a svátky za 1800. Zahraje si tedy každý, kdo bude chtít. Přejeme vám pěknou hru!

Zdroj: Panorama Golf