Golf Club Pardubice u Lázní Bohdaneč

18 jamkové mistrovské hřiště, v sousedství Lázní Bohdaneč a přírodní rezervace Bohdanečský rybník, vás zaujme pestrostí jamek.

 

Golf Club Pardubice

Golf Club Pardubice oceňují profíci i „zelenáči“.

18jamkové mistrovské hřiště, v sousedství Lázní Bohdaneč a přírodní rezervace Bohdanečský rybník, vás zaujme pestrostí jamek. Hřiště bylo citlivě zasazeno do již existující přírody a patří mezi jedny z nejvíce svérázných a nejoriginálnějších 18jamkových resortů u nás.

Hřiště prošlo v posledních třech letech řadou změn zaměřených na zvýšenou pohodu hráčů a významné zlepšení kvality hracích ploch i jejich okolí. Cílem aktuálního designu je to, aby hřiště bylo milosrdné k hráčům s vysokým HCP a zároveň zůstal zachován vysoce sportovní ráz pro hráče s nízkým HCP.

Hřiště je projektováno z přírodního a estetického hlediska chytře, greeny jsou umístěny na nejhezčích místech, kde jsou remízky. Nejen rovinou, ale také velkým množstvím vodních překážek, připomíná bohdanečské hřiště to poděbradské, rovněž se nacházející v polabské nížině.

I v Bohdanči hraje voda roli prakticky na každé jamce, ať už jsou to strouhy nebo malé rybníčky. Co hřiště hráči daruje díky rovnému profilu, to mu ubere při jen trochu nepřesné hře. S vodou je pracováno přirozeně, jsou tu krásná zákoutí, bažinky, tůňky s rákosím a kosatci.

Golf Club Pardubice - hřiště

Že se to podařilo, potvrzují i názory nejlepších českých profesionálů, kteří se již tradičně setkávají na bohdanečském hřišti v rámci turnaje GASCO Open.  Celý areál se vyznačuje přívětivou atmosférou a golfisté se sem rádi vrací nejen za kvalitním a zajímavým hřištěm ale i za „rodinnou venkovskou“ atmosférou.

Nabízí tu také řadu dalších aktivit, které mohou využít „nehrající“ návštěvníci resortu. V těsném okolí hřiště je síť cyklotras, naučné stezky a národní technická památka Opatovický kanál s pozůstatky středověké rybniční soustavy s poklidným tokem pro vodáky (přímo v resortu si můžete vypůjčit kánoe).

Na recepci si můžete půjčit také kolo, můžete se tak vydat na prohlídku největší ptačí rezervace v ČR nebo se zajet vykoupat do nějakého z nedalekých zatopených pískových lomů.

Golf Club Pardubice je také ideálním místem pro uspořádání firemních a rodinných akcí. Více jak 15letá zkušenost majitelů, od organizace velkých privátních turnajů až po malé akce pro rodiny nebo skupiny přátel, hovoří za své.

Info o hřišti

PAR CR SR délka
muži 72 70.8 129 5717m
ženy 72 71.9 131 4968m

Ceník (18 jamek)

po –pá: 600 Kč
so –ne: 800 Kč

Zdroj: Golf Club Pardubice