Teetime Shot

Vítej v novém vydání informačního bulletinu TeeTime Shot

Zpět na bulletin

Czech Golf Advisor – Váš názor nás zajímá

Czech Golf Advisor (CGA) je průvodcem po hřištích v České republice. Je součástí propracovaného hodnotícího systému Rating For Golf.

CGA je založen na systematickém sběru recenzí hráčů pod heslem „Váš názor nás zajímá“ a je podkladem pro nezávislé hodnocení golfových hřišť. Systematický přehled hodnocení jednotlivých hráčů zaručuje možnost získat rychle a přehledně informace pro další zájemce hry na daném hřišti. Na webových stránkách projektu je od 16. srpna 2017 možné vyplnit hodnocení jednotlivých odehraných hřišť. Za každé páté vyplněné hodnocení získá hodnotitel 1 fee zdarma z bonusového koše CGA.

Nezanedbatelnou přidanou hodnotu systému přináší napojení na on-line rezervační a odbavovací systém TeeTime. Hráči jsou bezprostředně po absolvování hry motivováni k provedení svého hodnocení. V několika otázkách hodnotí kvalitu hřiště, zázemí, služby personálu i celkový dojem z návštěvy a případná doporučení.

Zpracování odpovědí umožňuje měnit plynule Hráčský rating, kterým je fakticky validována inzerovaná úroveň kvality golfového zařízení a služeb ze strany samotných hráčů. Plná verze webových stránek projektu bude spuštěna 4. září 2017 a nabídne nové poznatky z golfového prostředí. Odborným garantem projektu je dr. Jan Loužecký.

Web: http://czechgolfadvisor.cz

 

Zpět na bulletin