Teetime Shot

Vítej v novém vydání informačního bulletinu TeeTime Shot

Zpět na bulletin

26 Češek na LET access!

Startovku druhé ligy nejvyšší evropské dámské golfové soutěže Foxconn Czech Ladies Challenge (20. - 24. června na Casa Sereně) ošperkuje hned 26 českých jmen. Zaboduje alespoň nějaká hráčka?

Už před čtyřmi týdny byla oznámena na setkání pořadatelů s novináři v Hergetově Cihelně v Praze první jména českých hráček, trio profesionálek: Lucie Hinnerová, Šideri Váňová a Eva Koželuhová a deset elitních amatérských hráček: Františka Luňáčková, Kateřina Dolečková, Kristýna Frýdlová, Karolína Vlčková, Marie Luňáčková, Sarah Hricíková, Hana Ryšková, Adéla Cejnarová, Gabriela Roberta Vítů a Jana Melichová.

K nim nominovala ČGF, která je promotérem a sportovním garantem turnaje, dalších třináct tuzemských amatérek. Na atmosféru velkého turnaje se mohou těšit Lucie Harcubová, Tereza Sasýnová, Eliška Kocourková, Tereza Melecká, Tereza Chlostová, Patricie Macková, Tereza Koželuhová, Kristýna Abrahamová, Karolína Stará, Kateřina Krásová, Michaela Fabiánková, Iveta Poslední a Blanka Marešová.

Foxconn Czech Ladies Challenge 2017 také zažije velký návrat a účast mezinárodně úspěšné hráčky. Po delší době, způsobené zdravotní přestávkou, se k turnajům vrací nejlepší slovenská profesionálka Zuzana Kamasová, která se v roce 2011 stala první vítězkou turnaje Ladies European Tour z východní Evropy, když vyhrála v Maroku.

Turnaj, hraný o prize money 40 000 eur, bude zahájen v úterý 20. června Pro-Am, středa 21. června je vyhrazena tréninkovým kolům. První turnajové kolo se odehraje ve čtvrtek 22. června, o den později bude následovat druhé kolo s cutem a finále se slavnostním vyhlášením výsledků je na programu v sobotu 24. června.

Diváci mají na všechny turnajové dny vstup zdarma. Během soutěžních dní se budou moci příchozí děti a junioři zúčastnit golfové akademie pod patronací ČGF a České profesionální golfové asociace PGA Czech.

Zdroj: CGF.cz

 

Zpět na bulletin