Teetime Shot

Vítej v novém vydání informačního bulletinu TeeTime Shot

Zpět na bulletin

Druhý turnaj TeeTime NGTM ve jménu skvělých výkonů

O minulém víkendu proběhl druhý turnaj TeeTime Národní Golfové Tour Mládeže a TeeTime jako hlavní partner a spoluorganizátor představil opět svůj servisní kamion. Podávali hráči tak svělé výkony i díky fittovacímu trucku na místě?

Ideální golfové počasí a zlepšené výsledky hráčů, tak by se dala charakterizovat neděle v golfovém resortu v Olomouci, kde se uskutečnil druhý díl TeeTime Národní Golfové Tour Mládeže. Jasnými vítězi svých kategorií se stali Karolína Krásová a Kryštof Růčka (15 – 16 let), Michaela Marková a Filip Jakubčík (13 – 14 let) a Denisa Vodičková a Maxmilián Jelínek (7 -12 let).

TeeTime Truck poskytoval hráčům servis a konzultace k vybavení, tak, jak jsou tomu uvyklí profesionálové ze světových Tour. Prováděly se drobné opravy holí, hráči si mohli také vyzkoušet nejmodernější měřící zařízení TrackMan 4.

V každé kategorii se jeden z hráčů utrhl zbytku startovního pole a nakonec bezpečně vyhrál. O jedinou ránu vedl před závěrečným druhým kolem mezi kadety Kryštof Růčka (148), který svůj náskok ve finále zvýšil na celkových sedm ran před druhým Vojtěchem Pavelkou (155). ¨

Třetí skončil Adam Balatka (156). Karolína Krásová předvedla nejlepší výkon dne - 71 ran (-1) -  a přitom mohlo být ještě lépe, neboť po dvanácti jamkách byla totiž tři rány pod parem hřiště. I díky tomuto výsledku se nakonec radovala z vítězství o šest ran před druhou Natali Kamberskou a třetí Lucií Harcubovou, která neudržela vedení z prvního kola.

Stabilní výkony zajistily vítězství v kategorii starších žáků Filipu Jakubčíkovi (147).  Mocně sice dotahoval Lukáš Janda (151) - na první devítce (jeho druhá ve 2. kole) zaznamenal dvě birdie a eagle - ovšem závěrečné triple bogey ho připravilo o jakoukoliv naději na vítězství, přesto bere druhé místo.

Třetí si vybojoval skvělým druhým kolem za 73 ran Dan Hlaváček (154). Mezi děvčaty zvítězila Michaela Marková (156), o druhé místo byl ale velký boj: díky lepšímu druhému kolu slaví Kateřina Petrovová (160), pro Natálii Saint Germain zbylo třetí místo.

Nejmladší kategorii suverénně ovládli Maxmilián Jelínek (148) a Denisa Vodičková (158). Oba potvrdili roli favoritů a drama nedopustili. Mezi chlapci skončili na bedně ještě Jakub Janda (157) a Jan Mrňa (168), mezi děvčaty Adéla Tarantová (171) a Lucie Váchová (172).

Hráči byli z této servisní podpory evidentně potěšeni a ocenili i přistup TeeTime týmu, který se ochotně postaral o zdárný průběh celé akce. TeeTime Truck bude provázet i všechny další turnaje NGTM.

Další turnaje TeeTime Národní Golfová Tour Mládeže 2017

(hrají se vždy dvě kola)

8.7. - 9.7.
Karlštejn
19.8. - 20.8. Darovanský dvůr
23.9. - 24.9. Masters: Ypsilon

Konečné výsledky zde: NGTM Výsledky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět na bulletin