Teetime Shot

Vítej v novém vydání informačního bulletinu TeeTime Shot

Zpět na bulletin

Wear Chervó, Wherever You Drive!

Už jste tuto větu někde viděli? Nebo značku Chervó? Jste-li zapálený hráč/ka golfu, určitě jste se s ní už setkali. Není divu. Více než třicet let je synonymem kvalitního a přitom módního italského oblečení pro golfisty a golfistky všech věkových kategorií.

Ve volném překladu znamená věta z úvodu něco jako: Měj na sobě Chervó, kdykoli odpaluješ míček! Může však také znamenat : Měj na sobě Chervó, kdykoli o něco usiluješ! A to je i základní motto značky, která pochází z italského poloostrova a v současné době se prodává nejen v Evropě, ale i v Asii, Austrálii, na Novém Zélandu a nově i v USA.

Značka Chervó je určena všem těm, kteří hledají kvalitu a přitom chtějí „něco trochu extra“. Ve výrobcích Chervó se totiž snoubí vyvážený mix módních trendů a díky použitým materiálům a způsobům výroby i řada užitných vlastností jako odolnost proti vodě a větru, ochrana před slunečními paprsky, eliminace nepříjemných pocitů při pocení atd. Lze říci, že kdo jednou oblečení Chervó vyzkoušel, zůstává této značce většinou věrný.

Na závěr ještě drobnost. Těm, kdo si nevědí rady s výslovností Chervó, prozradíme, že správná verze je „šervo“.

Zboží zn. Chervo nově nabízíme v e-shopu a kamenné prodejně TeeTime Store.

 

 

Zpět na bulletin