Teetime Shot

Vítej v novém vydání informačního bulletinu TeeTime Shot

Zpět na bulletin

TeeTime nabízí dříve nedostupné PrimeTime časy!

Společnost TeeTime SE, provozovatel stejnojmenného rezervačního systému, přichází s novou nabídkou pro golfisty. Nejvyhledávanější víkendové časy pro hru otevírá formou předem placeného fee všem zájemcům o hru.

Projekt má ambici zaplnit ty nejatraktivnější herní časy hřiště a zamezit tak nenaplněným rezervacím. TeeTime primetimeové časy (tedy soboty, neděle a svátky) ve velkém objemu nakoupí a dá je do prodeje přes své prodejní kanály (www.teetime.cz a mobilní aplikace TeeTime pro iOs, Android, Windows, BlackBerry). Fee v nejlepších časech bude k dispozici všem, kteří se dříve neměli šanci na hřiště v tuto dobu dostat.

Nejedno hřiště u nás má problémy s finančními ztrátami, které vznikají kvůli vyblokovaným a neodehraným hrám a zároveň nemohou uspokojit poptávku dalších hráčů, kteří se kvůli předem rezervovaným časům nemohou na hřiště dostat.

TeeTime podmiňuje nákup atraktivních herních časů výhradně prostřednictvím nákupu přes platební bránu a platbu kartou případně přes PayU předem a neumožňuje nezávazné rezervace.

Aktuální nasmlouvaná hřiště, kde můžete využít exkluzivní nabídky PrimeTime, najdete na portálu www.teetime.cz, přímo u rezervací vašeho teetime.

 

Zpět na bulletin