Teetime Shot

Vítej v novém vydání informačního bulletinu TeeTime Shot

Zpět na bulletin

TeeTime přivezl kamion na NGTM do Telče

Minulý víkend proběhl první turnaj TeeTime Národní Golfové Tour Mládeže a TeeTime jako hlavní partner a spoluorganizátor představil premiérově svůj servisní kamion. Jak to celé proběhlo?

TeeTime Truck poskytoval hráčům servis a konzultace k vybavení, tak, jak jsou tomu uvyklí profesionálové ze světových Tour. Prováděly se drobné opravy holí, hráči si mohli také vyzkoušet nejmodernější měřící zařízení TrackMan 4.

Jeden TrackMan byl na drivingu, kde si jej zájemci a hráči mohli vyzkoušet a nechat zanalyzovat své odpaly a švih, druhý byl umístěn na jamce č. 13. Analýza švihu byla zaznamenána a každému účastníkovi, který měl zájem, bylo předáno CD s analýzou jeho odpalu.

Hráči mohli vyhrát i poukázky na detailní analýzu švihu na TrackManovi, kterou lze realizovat v kamenné prodejně TeeTime Store. Hodnota voucheru je 1000 kč na 50 min.

Hráči byli z této servisní podpory evidentně potěšeni a ocenili i přistup TeeTime týmu, který se ochotně postaral o zdárný průběh celé akce. TeeTime Truck bude provázet i všechny další turnaje NGTM.

A jaké byly výsledky?

Premiérové vítězství v sezoně si přivezli Lucie Harcubová a Václav Tichý (15-16 let), Tereza Chlostová s Lukášem Jandou (13-14 let), mezi nejmladšími (7-12) vyhráli Tobias Munk a Denisa Vodičková.

Za oběma nejstaršími vítězi se pořadí trochu promíchalo, na stříbrnou příčku poskočili Elisabeth Křenovská (157) a Kryštof Růčka (149), bronz brali Melánie Vendelbergerová (159) a Jakub Srb (153).

Střední věková kategorie (13 – 14 let) přinesla dvě pořádná dramata: mezi dívkami ovládla finále nejlépe nejzkušenější Chlostová, která srovnala celkové skóre se Sofií Dimitrovou (obě 154) a pak ovládla hned na druhé jamce i rozehrávku, třetí Klára Hurtová ztrácela čtyři rány.

Na play-off došlo také mezi chlapci, kam Lukáše Jandu (153) katapultoval jediný výkon dne na hranici paru (73) a vyhrál nakonec i rozehrávku na první jamce s Filipem Jakubčíkem. Třetí Matěj Bača byl zpět o pouhé dvě rány (155).

Mezi nejmladšími pokračoval ve vítězném tažení sezónou Tobias Munk (159), který přes finálových 80 ran vyhrál s náskokem šesti úderů před Jakubem Jandou (165) a Davidem Matyášem Rumpíkem (166). Soutěž děvčat ovládla s velkým náskokem Denisa Vodičková (164) před Lucií Váchovou (171) a Sofií Hlinomazovou (176).

Kompletní výsledková listina zde: ČGF - výsledky

Další turnaje TeeTime Národní Golfová Tour Mládeže 2017

(hrají se vždy dvě kola)

20.5. - 21.5. Olomouc
8.7. - 9.7.
Karlštejn
19.8. - 20.8. Darovanský dvůr
23.9. - 24.9. Masters: Ypsilon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět na bulletin