Teetime Shot

Vítej v novém vydání informačního bulletinu TeeTime Shot

Zpět na bulletin

Mrůzek má kartu na Czech Masters, Lieser na dvě Challenge!

Na Zbraslavi se v rámci CzechOne Trophy minulý týden hrálo o karty. Karty, které by rád každý a které se rozhodně nedávají zadarmo.

Na turnaji promotérů RELMOST a Česká 1 se hrálo o  tři karty na D+D REAL Czech Challenge, tři karty na Prague Golf Challenge a dvě karty na D+D REAL Czech Masters.  K tomu golfisté přihlášení do všech tří kol hráli o 250 tisíc Kč započítaných do Czech One Tour.

V pondělí odstartovaly na Zbraslavi kvalifikace na letošní turnaje Relmostu na našem území. První den byly ve hře tři karty na D+D REAL Czech Challenge na Kunětické Hoře a jedna z nich zůstala doma, když ji získal Ondřej Lieser, který zahrál vůbec nejlépe ze všech.

Lieser tak dokázal, že mu to na Zbraslavi v poslední době jde. Loni na podzim vyhrál v resortu Prague City Golf milionový turnaj Prague Golf Masters, během kterého zahrál nový rekord hřiště 63 ran (-9).Tentokrát zahrál v pondělí jen o dvě rány hůře, což stačilo na vítězství – s parádním skóre 65 ran (-7).

Nejnižší skóre zapsal Lieser i při druhém kole v úterý. O třetí úterní kartu svedla v play off bitvu trojice hráčů. Po parech na první dodatečné 18. jamce se šlo na devítku, kde zahrál birdie Frost Myles, a i on si na stejném místě zahraje v červnu Prague Golf Challenge.

Filip Mrůzek vyhrál třetí kolo Czech One Trophy na Zbraslavi a získal tak kartu na D+D REAL Czech Masters, které se bude hrát na přelomu srpna a září na Albatrossu. Stejně jako on zahrál 66 ran i Američan Brinson Paolini a může se těšit na stejnou odměnu.

www.czechone.cz/cs/

 

Zpět na bulletin