Teetime Shot

Vítej v novém vydání informačního bulletinu TeeTime Shot

Zpět na bulletin

TeeTime nabízí exkluzivní PrimeTime časy na Dýšině!

Společnost TeeTime SE, provozovatel stejnojmenného rezervačního systému, přichází s novou nabídkou pro golfisty. Nejvyhledávanější víkendové časy pro hru otevírá formou předem placeného fee všem zájemcům o hru.

Projekt má ambici zaplnit ty nejatraktivnější herní časy hřiště a zamezit tak nenaplněným rezervacím. TeeTime primetimeové časy (tedy pátky, soboty, neděle a svátky) ve velkém objemu nakoupí a dá je do prodeje přes své prodejní kanály (www.teetime.cz a mobilní aplikace TeeTime pro iOS, Android, Windows, BlackBerry). Fee v nejlepších časech bude k dispozici všem, kteří se dříve neměli šanci na hřiště v tuto dobu dostat.

Nejedno hřiště u nás má problémy s finančními ztrátami, které vznikají kvůli vyblokovaným a neodehraným hrám a zároveň nemohou uspokojit poptávku dalších hráčů, kteří se kvůli předem rezervovaným časům nemohou na hřiště dostat.

TeeTime podmiňuje nákup atraktivních herních časů výhradně prostřednictvím nákupu přes platební bránu a platbu kartou případně přes PayU předem a neumožňuje nezávazné rezervace.

První hřiště, na kterém se projekt PrimeTime spouští, je Golf Park Plzeň - Dýšina. Prestižní golfový resort nedaleko Plzně se rozhodl zapojit do projektu PrimeTime od 14.4.2017. Od tohoto data budou herní časy v pátky, soboty, neděle a svátky k dispozici za běžnou cenu výlučně platbou předem.

Nabídka PrimeTime platí pro následující intervaly: pátek 13:00 - 13:50, víkendy a svátky 10:00 - 10:50 a 13:00 - 13:50

Další hřiště jsou v jednání, jejich zařazení do programu primetimeových časů bude publikováno v aktualitách TeeTime a v rezervačním systému.

Jarní ceny (platné od 14.4. do 30.4.)

Pátek: 1 200,- Kč včetně buggy

Víkend a svátky: 1 650,- Kč včetně buggy

 

Zpět na bulletin