Teetime Shot

Vítej v novém vydání informačního bulletinu TeeTime Shot

Zpět na bulletin

Jáchyme, hoď ho do TrackMana!

I když je golf sportem tradičním, technologie, které hráčům umožňují hrát dokonaleji, jsou pro tento sport nepostradatelné. A mohou zdokonalit když ne celý život, jako ve známém filmu Jáchyme, hoď ho do stroje!, tak jistojistě váš švih a jistotu, s jakou budete hrát.

Trenér ani spoluhráči ve flightu vám nikdy nepodají tak přesnou analýzu švihu jako přístroj k tomu určený. Vyzkoušejte analyzátor švihu TrackMan 4 a během chvíle sami uvidíte, co děláte dobře a špatně a co by vám pomohlo ke zlepšení.

Dozvíte se prvořadě to, zda hole, se kterými hrajete, odpovídají vašim potřebám a vašemu stylu – to jsou parametry, které má každý hráč odlišné. Ideální hole neexistují.

Co je třeba udělat? Na setkání s TrackManem si vzít vlastní hole a zahrát s nimi přesně tak, jak jste zvyklí. Po následné analýze, kterou TrackMan vyhodnotí obratem, si na doporučení specialisty můžete vyzkoušet hole, které by vaší postavě a vašemu stylu pasovaly nejlépe.

Jedině tak se dopracujete k informaci o tom, co přesně potřebujete k tomu, aby váš švih byl dokonalý. Své hole si pak můžete nechat upravit na míru (nafittovat), nebo je formou protiúčtu vyměnit za nové, připravené rovněž vám přímo na tělo.

TrackMan 4

Aniž byste cokoli na své hře měnili, budete po analýze TrackMana lépe trefovat míč a v odpalech si budete jistější.

TrackMan měří švih za pomoci duálního radaru. To znamená, že sleduje pohyb míče a dráhu švihu hole odděleně, díky čemuž dochází k nejpřesnějšímu možnému změření všech hodnot. A co vám přesně řekne?

Vyhodnotí Smash factor(údaj, jak dobře je míč zasažen), zanalyzuje rotaci (Spin rate) a rychlost (Ball speed) míče a hole (Club speed) při impaktu. Změří Launch angle (úhel míče při vzletu) a Attack angle (úhel hole k míči). Pozná Dynamic loft (váš specifický styl) a pomocí parametrů Club path (šviháme buď zevnitř ven, nebo zvenku dovnitř) a Face angle (otevřenost/zavřenost hole) vám dá odpověď na to, proč vám balony nelétají rovně (fade a draw).

Aniž byste cokoli na své hře měnili, budete po analýze TrackMana a upravením vašich holí na míru míč lépe trefovat a v odpalech si budete jistější!

Další informace naleznete na TeeTime Store

Zde se podívejte, jak to funguje v praxi: TrackmanGolf

 

Zpět na bulletin