Aplikace TeeTime právě ke stažení

Teetime ve vašem telefonu!

Stáhnout pro Android Stáhnout pro iOS

Vydali jsme mobilní aplikace TeeTime iOS, Android, Windows Phone 8 a Blackberry. Najdete je snadno vyhledáním TeeTime jak v Apple store tak v Google play. Umožňují rychlou rezervaci a objednávku golfové hry na většině hřišť v České republice a na Slovensku. Mobilní aplikace TeeTime pro iPhone a Android umožňuje zaplatit také neregistrovanému hráči předem platební kartou.

Aplikace TeeTime využívá uživatelských účtů z portálu www.teetime.cz. Úpravy účtu můžete provést v online verzi na této adrese po přihlášení. Můžete si tak nastavit svá oblíbená hřiště, kraj a mnoho dalšího. Po stažení máte k dispozici také informace o všech hřištích v ČR a SK, včetně kontaktů, stačí změnit filtr na hřiště online a offline. Po stažení je automaticky nastaveno zobrazení hřišť online.

Díky propojení s internetovým portálem si aplikace TeeTime pamatuje obvyklé spoluhráče a také vaše rezervované hry. Hráči se mohou identifikovat díky napojení aplikace na servery ČGF a SKGA a zajistit si tak akceptaci recipročnich klubových slev či bezplatnou hru na svých domácích hřištích. V aplikaci se zobrazují veškeré speciální ceny a pobídky jako early birdie, happy hours, twilight a další.

Mobilní aplikace TeeTime pro iPhone, Android, Windows Phone 8 a Blackberry je dalším zpříjemněním pro golfové nadšence a je cestou jak si zajistit hladce odkudkoli a kdykoliv rezervaci volného hracího místa na golfovém hřišti.

1.5.7256.26441, 13.11.2019 14:41 , počet registrovaných uživatelů : 57413