Aplikace TeeTime ke stažení

Teetime ve vašem telefonu!

Stáhnout pro Android Stáhnout pro iOS

Máme pro Vás k dispozici mobilní aplikace TeeTime iOS, Android. Najdete je snadno vyhledáním TeeTime jak v Apple store tak v Google play. Umožňují rychlou rezervaci a objednávku golfové hry na většině hřišť v České republice, Slovensku a dalších skoro 800 hřišť v Evropě.. Mobilní aplikace TeeTime pro iPhone a Android umožňuje zaplatit také neregistrovanému hráči předem platební kartou.

Aplikace TeeTime využívá uživatelských účtů z portálu www.teetime.cz. Úpravy účtu můžete provést v online verzi na této adrese po přihlášení. Můžete si tak nastavit svá oblíbená hřiště, kraj a mnoho dalšího.

Díky propojení s internetovým portálem si aplikace TeeTime pamatuje obvyklé spoluhráče a také vaše rezervované hry. Hráči se mohou identifikovat díky napojení aplikace na servery ČGF a SKGA a zajistit si tak akceptaci recipročnich klubových slev či bezplatnou hru na svých domácích hřištích. V aplikaci se zobrazují veškeré speciální ceny a pobídky jako early birdie, happy hours, twilight a další.

Mobilní aplikace TeeTime pro iPhone, Android je dalším zpříjemněním pro golfové nadšence a je cestou jak si zajistit hladce odkudkoli a kdykoliv rezervaci volného hracího místa na golfovém hřišti.